Romotop Malaga

Kachlová akumulační kamna s krbovou vložkou.

• základem je krbová vložka
• možnost spalování dřeva o délce až 30 cm
• zapojení zadního odvodu spalin
• výběr z 20 barev pro keramický obklad

Technické údaje

Výška

1108 mm

Šířka

600 mm

Hloubka

470 mm

Hmotnost

194 kg

Regulovatelný výkon

2.0-6.0 kW

Průměr kouřovodu

150 mm

Výška osy zadního vývodu

918 mm

Tah

12 Pa

Účinnost

80,3 %

Průměrná spotřeba dřeva

1,1 kg/h

Výška

1554 mm

Šířka

600 mm

Hloubka

470 mm

Hmotnost

225 kg

Regulovatelný výkon

2.0-6.5 kW

Průměr kouřovodu

150 mm

Výška osy zadního vývodu

920/1362 mm

Tah

12 Pa

Účinnost

80,3 %

Průměrná spotřeba dřeva

1,1 kg/h

Charakteristika produktu

Kachlová akumulační kamna MALAGA N 03 a kachlová kamna MALAGA N 01 perfektně zapadnou do moderních i rustikálních interiérů. Základ kachlových kamen MALAGA N 03 tvoří krbová vložka, ke které lze připojit akumulační výměník se schopností sálat teplo až 8,5 h.

Kachlová krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Do kamen MALAGA N 03 lze dokoupit akumulační výměník

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat​

Kontaktní formulář

Submit

Kamna a krby na míru vašemu interiéru

AB Kamna Krby – specialista na veškerou krbovou techniku vás vítá v ráji kamen a krbů. Pořizujete pro svůj dům krby, krbové vložky či kamna, u kterých si chcete být jisti nejen prvotřídní kvalitou, ale i elegantním provedením, ať už v moderním či naopak v retro stylu? Pokud ano, pak se obraťte na naši firmu – vybereme a případně postavíme pro vás kamna i krby v podobě, která plně respektuje váš interiér! Sladěná kamna či krb s ostatním vybavením a stylem domácnosti umocní kouzlo vašeho domova.