AmbiFire Musca FG

Celoskleněná krbová kamna

  • kamna eliptického tvaru
  • skleněný vysouvací dřevník
  • žárobetonová vyzdívka ve spalovací komoře
  • maximální délka polen 50 cm
  • samozavírací systém dveří
  • horní a zadní napojení odvodu spalin

Technické údaje

Výška

1195 mm

Šířka

582 mm

Hloubka

426 mm

Hmotnost

152 kg

Regulovatelný výkon

5.0-18.0 kW

Průměr kouřovodu

150 mm

Výška osy zadního vývodu

1048 mm

Tah

12 Pa

Účinnost

75,1 %

Průměrná spotřeba dřeva

2,3 kg/h

Charakteristika produktu

Celý sortiment AmbiFire vyhovuje nejnáročnějším světovým požadavkům, které se vyznačují těmito parametry. Elegantní a nadčasový design, napojení na externí přívod vzduchu, vysoká účinnost a nízké emise CO a prachu, maximální vzduchotěsnost při použití v nizkoenergetických domech – dvouzámkové uzavírání dveří pro dosažení lepší těsnosti. Jednopáčkové ovládání primárního a sekundárního vzuchu, celolitinový rošt a elegantní integrovaná klika skrytá za dveřmi.

Pomoc při výběru

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat​

Kontaktní formulář

Submit

Kamna a krby na míru vašemu interiéru

AB Kamna Krby – specialista na veškerou krbovou techniku vás vítá v ráji kamen a krbů. Pořizujete pro svůj dům krby, krbové vložky či kamna, u kterých si chcete být jisti nejen prvotřídní kvalitou, ale i elegantním provedením, ať už v moderním či naopak v retro stylu? Pokud ano, pak se obraťte na naši firmu – vybereme a případně postavíme pro vás kamna i krby v podobě, která plně respektuje váš interiér! Sladěná kamna či krb s ostatním vybavením a stylem domácnosti umocní kouzlo vašeho domova.